bdg-web2e

Szanowni Państwo.

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu rodzinne miejsce ogromnej przyjaźni z psem

Bordergold Border Collies FCI. 

Wielka przyjaźń z psami najwspanialszej rasy border collie od 2002 roku.

Cóż znaczy życie bez psa...Bez jego najszczerszej przyjaźni i nieskończonej miłości... Bez oczu, które wciąż w Nas wpatrzone zrobią dla Nas wszystko, w zamian za zawsze dobre, miłe słowo, uśmiech, życie bez kłopotów i wspólne przytulenie. No właśnie... .Dla Nas jedna z najpiękniejszych rzeczy w życiu jak mogła Nas spotkać, móc przebywać i żyć w towarzystwie psów.

Moja historia i przygoda życia z psami rozpoczęła się w dniu moich urodzin, kiedy to na świecie przywitał mnie sznaucer olbrzym-Haga, a później Ares, Kajtek, Aga, Czarek, zajączki i ptaszki, które wciąż ratowali Nasi ukochani rodzice i dziadkowie, ludzie bardzo kochający zwierzęta. Moja przygoda życia z psami rasy border colie rozpoczęła sie w roku 2002 , kiedy to do mojego domu przybyła moja ukochana suczka Border colie Pami. Suczka pochodziła z najlepszej hodowli w owym czasie w Polsce i  pochodziła ze wspaniałego skojarzenia cudownych psów słynnego  Arisa z Cesalky  i Carmen Czechmate. Aris byl najbardziej utytuowanym psem trialowym w Polsce, Mistrzem i Vicemistrzem Polski w pasieniu. Aris był pierwszym w Polsce psem, który uzyskał certyfikat użytkowosci. Ci,  którzy znaja historię border colie w Polsce wiedzą o czym piszę.  Naszą najpiękniejszą wieź, Nasze dni,  które z nią spędziłam i wspólny czas, który był Nam dany nie można opisać żadnymi słowami.To własnie dzęki Pami poznałam tak wspaniałą rasę psów, tak niesamowity, człowieczy charakter, możliwosć wielkiej, prawdziwej, emocjonalnej więzi i wielkie szczęscie jakie może dać przebywanie z psem.  A potem już Pami czekała na świecie na Naszą córeczkę, malutką Julię. Może nazwę to wszystko jako WIEKIE SZCZĘSCIE I OGROMNY DAR  za prawdziwy szacunek, przyjaźń, szczery uśmiech, wszelką pomoc, zrozumienie, niesamowitą wrażliwość, cierpliwość i pokorę w stosunku do zwierząt.

Szanowni Państwo.

Psy wiele mnie w życiu nauczyły, uwielbiam jak drepczą za mną całe dnie, byle tylko być ze mną. A ja tęsknie za Nimi bardzo nawet jeśli są tuż obok mnie... .Hodowlą psów zajęłam się z wielkiej pasji, z wielkiej miłosci do psów i z wielkiej odpowiedzilanoci za psy.

Jest dla mnie ogromną przyjemnością móc podzielić się z Państwem moją wiedzą, którą zdobywam wiele lat, moim długoletnim doświadczeniem w przebywaniu z psami, w zrozumieniu psów, w edukacji psów, we wspaniałym szkoleniu psów, które tak naprawdę jest możliwe tylko wtedy istnieje ta ogromna więź pomiędzy psem a człowiekiem. Tylko wtedy wspólna nauka, zabawa, czas i  oparte na zrozumieniu wspólne życie jest spełnieniem.

Mam też wielką nadzieję, iż uda mi sie przekazać Państwu moja wielka pasję zrozumienia z psem opartą na wielkiej wspólnej więzi już z małym szczeniakiem czyli w okresie tak naprawdę najważniejszym. Dlatego jako specjalizację obrałam sobie szkolenie szczeniąt.

Nasza praca Naszą pasją, a Bordergold to prawdziwe miejsce , prawdziwej przyjaźni człowieka z psem, tej najlepszej , która zawsze będzie trwać... .

Zapraszam Państwa najserdeczniej do Nas.
Profesjonalna Hodowla Border Collies Poland.

mgr Izabella Stępniowska

19237879 1716111268683808 2167527663348744255 o